Mléčné alternativy

Poptávka po rostlinných alternativách mléka stále roste a v roce 2018 došlo k velkému nárůstu speciálních nápojů bez laktózy. Vyzkoušejte ml*čné alternativy a vyberte si z naší nabídky to pravé.

Filtry
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Nitro Cold Brew káva Latte, 12 x 200 ml

V Minor Figures získávají nejlepší sezónní kávu, kterou připravují ve východním Londýně déle než 18 hodin a až pak k ní přidají ovesné mléko. Výsledkem je lehké ledové latte. Neobsahuje přidaný cukr a je vhodná pro zákazníky, kteří mají alergii na mléko a mléčné výrobky, jsou vegani nebo vegetariáni.

716,00 Kč

Nitro Cold Brew káva Mocha, 12 x 200 ml

V Minor Figures získávají nejlepší sezónní kávu, kterou připravují ve východním Londýně déle než 18 hodin a až pak k ní přidají ovesné mléko a kakao. Výsledkem je lahodná ledová moka káva. Neobsahuje přidaný cukr a je vhodná pro zákazníky, kteří mají alergii na mléko a mléčné výrobky, jsou vegani nebo vegetariáni.

716,00 Kč

Ovesný nápoj Minor Figures, 12 x 1 l - expirace: 12. 12. 2020

Ovesný nápoj Minor Figures je speciálně navržen baristy pro baristy a je skvělou alternativou k mléčným a sójovým nápojům. Ovesné ml*ko vás překvapí a potěší svou chutí. Výhodou ml*ka je například sametově jemná pěna při našlehání, ideální na Latte Art, vhodné pro vegany, vhodné pro lidi s alergií na ořechy, bez přidaného cukru, přirozená sladkost a mnoho dalších.

753,00 Kč

Sójové ml*ko – Alpro Professional, 12 x 1 l

Sójové mléko bez laktózy navrženo speciálně pro použití s kávou. Příjemná a neutrální chuť, která nepřebíjí kávu. Navrženo speciálně pro použití s kávou a na latté art.

676,00 Kč
banner