Cambrook

Společnost Cambrook Foods založili v roce 2012 Angus Cameron a Michael Brooks. Podnikali v odvětví s ořechy více než 25 let a rozhodli se zahájit podnikání s vlastní výrobou ořechů přesně podle svých představ. Nejlepší druhy ořechů jsou dány, takže jde jen o to, jak vezmete surový ořech a uděláte z něj něco zvláštního. To bylo obzvláště obtížné v případě karamelizovaných ořechů. Zkoumání zakladatele zavedlo až do Evropy, kde objevili italské i španělské podniky, které přesně tento proces dělali. Bohužel nikdo z majitelů ani personálu nebyl ochotný prozradit tajemství výroby, a tak se vrátili domů s jistotou, že to udělat lze, ale s nejistotou jak. Klíčem byl malý pekáč zakoupený ve Francii. Pustili se do úkolu karamelizace a po několika měsících zkoušení a trápení přišli s vlastním jedinečným způsobem karamelizace ořechů. Ořechy, med a cukr jsou v tradičních kontinentálních pekáčích pečlivě zahřívány a jemně převraceny. K vytvoření dokonalého karamelizovaného ořechu je zapotřebí nejlepších ingrediencí, dovednosti a načasování: zlatý, jemně sladký, křupavý a naprosto neodolatelný.

Slané ořechy pečou (ne smaží), následně ořechy dosolí nebo dochutí originálním kořením nebo bylinkami. Tento postup majitelé v průběhu let zdokonalili, aby zákazníkům přinesli nejlepší chuť každé odrůdy ořechů. Výsledkem toho všeho je jedinečná řada ořechů, o které si myslí, že z nich dělá nejlepšího specializovaného výrobce ořechů. A důvod, proč jejich produkty poptávají špičkové hotely, bary, restaurace i nezávislí maloobchodníci ve Velké Británii i mimo ni.

Zdroj: https://www.cambrookfoods.co.uk/

Filtry
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Cambrook oříšky sweet chilli arašídy & kešu 12 x 45 g

Pikantní a zároveň nasládlé pražené arašídy a kešu oříšky. Cambrook vyhledali nejlepší evropské recepty. Poté strávili měsíce pražením. Výsledkem jsou nehorázně výborné oříšky.

360,00 Kč