Produkty s heslem 'cajove prislusenstvi'

Filtry
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Časovač na čaj

Ideální pomocník pro správnou přípravu čaje. Mějte jistotu, že si vaši zákazníci mohou vychutnat dokonale připravený čaj.

195,00 Kč

Dóza na čaj Suki skleněná

Stohovatelné skleněné dózy jsou ideální pro uskladnění a prezentaci sypaných čajů. Ideální je 250 g balení.

1 465,00 Kč

Lžičky čajové, 12 ks

Sada 12 ks čajových lžiček. Ideální velikost lžiček a délka 13 cm pro servis čaje. Lžičky jsou vhodné do myčky a nerezaví.

175,00 Kč

Malá konvička na čaj bílá, 400 ml

Bílá menší verze čajových konviček s nerezovým sítkem. Extra jemné sítko vám umožní přípravu jemných sypaných čajů, jako je například Rooibos nebo naopak velkých čajových lístků jako je Oolong. Konvička je ideální i pro použití čajových sáčků. AKCE: K NÁKUPU ČAJOVÉ KONVIČKY SUKI SYPANÝ ČAJ ZDARMA!

749,00 Kč

Malá konvička na čaj limetková, 400 ml

Limetková menší verze čajových konviček s nerezovým sítkem. Extra jemné sítko vám umožní přípravu jemných sypaných čajů, jako je například Rooibos nebo naopak velkých čajových lístků jako je Oolong. Tato konvice je také ideální pro použití čajových sáčků. Stejně jako naše klasické čajové konvičky i tato menší verze je velice stylová a získá si obdiv každého. AKCE: K NÁKUPU ČAJOVÉ KONVIČKY SUKI SYPANÝ ČAJ ZDARMA!

749,00 Kč

Malá konvička na čaj šedá, 400 ml

Šedá menší verze čajových konviček s nerezovým sítkem. Extra jemné sítko vám umožní přípravu jemných sypaných čajů, jako je například Rooibos nebo naopak velkých čajových lístků jako je Oolong. Konvička je ideální i pro použití čajových sáčků. AKCE: K NÁKUPU ČAJOVÉ KONVIČKY SUKI SYPANÝ ČAJ ZDARMA!

749,00 Kč